katalog polskich stron internetowych Katalog polskich stron internetowych

Nie jesteś zalogowany. Nie będziesz mieć możliwości edycji wpisów. Zarejestruj się lub zaloguj.
 • Operacja prostaty laserem holmowym
  Jedna z najczęstszych, męskich słabości to łagodny rozrost prostaty. Jest też znany pod skrótową nazwą BPH. Innowacyjną metodą leczenia jest operacja prostaty laserem holmowym. Zabieg tego typu przeprowadzany w szpitalu Specjalista jest szybki i skuteczny. Ważne dla pacjenta jest też to, że operacja laserowa to mało inwazyjna metoda. Dzięki temu skraca czas pozostawania w szpitalu i powrotu do pełnej sprawności. Tymi samymi walorami charakteryzuje się laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Kamienica jest przykrym problemem a także bardzo niebezpiecznym. W związku z tym w szpitalu Specjalista wykonuje się nowoczesne i skuteczne laserowe usuwanie kamieni.
  Wyświetleń: 3416 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Usługi archiwizacyjne
  Proponujemy zgłaszającym się do nas klientom kompleksowe usługi archiwizacyjne. Dzięki nam Twoje biuro będzie mieć więcej przestrzeni. Archiwizacja dokumentów księgowych to nasza specjalność, a ochrona danych jest dla nas priorytetem. Nie boimy się również wyzwania, którym jest archiwizacja dokumentacji medycznej, zapewniając przy tym odpowiednie uporządkowanie danych. Reprezentujący nas konsultant z przyjemnością omówi informacje na temat świadczonych usług. Jeśli wsparciem, jakiego potrzebujesz, jest archiwizacja dokumentów Wrocław, jeszcze dziś odwiedź naszą główną witrynę internetową.
  Wyświetleń: 70 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Kratki drewniane
  Zapraszamy do zaznajomienia się z naszą ofertą, obejmującą innowacyjne wykonane płoty drewniane. Realizujemy zamówienia na praktyczne płoty lamelowe i gwarantujące osłonę przed słońcem pergole. Na życzenie zgłaszających się do nas nabywców realizujemy również kratki drewniane. Wykorzystujemy wyłącznie dobrej klasy surowce, a każdy wykonany przez naszą firmę produkt wyróżnia się ogromną odpornością. Prosperujemy jako renomowany producent płotów drewnianych, dlatego obdarzyło nas zaufaniem tak wielu konsumentów. Szczegóły dotyczące naszej praktyki znajdują się na głównej witrynie www grupy.
  Wyświetleń: 56 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Profile aluminiowe Łódź
  Jesteśmy firmą dostarczającą wysokiej klasy artykuły z metalu oraz narzędzia. Nasz sklep metalowy Łódź cechuje się różnorodną listą produktów, użytecznych zarówno w domu, jak również w ogrodach. Nasza propozycja uwzględnia na przykład solidne wkręty Łódź a także oryginalnie prezentujące się metale kolorowe Łódź. W naszym sklepie można nabyć również takie elementy składowe jak profile aluminiowe Łódź. Pomożemy Ci wybrać właściwy wyrób. Wejdź na naszą witrynę www i sprawdź dostępność interesującego Cię asortymentu!
  Wyświetleń: 45 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Podkładka pod mysz reklamowa
  Szukasz przykuwających uwagę gadżetów wizerunkowych, takich jak na przykład podkładka pod mysz? Koniecznie zaznajom się z ofertą naszego sklepu. Wytwarzamy podkładki pod myszki dla graczy, a jeżeli interesuje Cię kalendarz podkładka pod mysz, również ją u nas zakupisz. Oferowane przez nas produkty zrobione są z wysokiej klasy materiałów, w związku z czym są bardzo wytrzymałe. Dodatkowo ciekawie się prezentują, tak jak na przykład podkładka pod mysz reklamowa. Zachęcamy do zapoznania się z dostępną ofertą.
  Wyświetleń: 51 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
 • Klimatyzator i oczyszczacz powietrza
  Szukasz grupy, która dystrybuuje profesjonalny generator ozonu? Niezwłocznie przejrzyj naszą propozycję! Obejmuje ona oczyszczacz powietrza dla alergików i wiele innych innowacyjnych urządzeń. Oferujemy też wysokiej jakości klimatyzator przenośny, a nasz doradca wskaże jak dobrać odpowiedni wyrób i przekaże informacje o jego zaletach. Jeżeli natomiast interesuje Cię, jest klimatyzator i oczyszczacz powietrza w jednym, także go u nas nabędziesz. Zapraszamy do odwiedzenia oficjalnej strony internetowej i zapoznania się z naszą ofertą.
  Wyświetleń: 96 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
Strona główna Zaloguj sięJak dodać wpis Nasze linki Najnowsze Polecane Regulamin Kontakt
Regulamin:
Regulamin katalogu "Polski WEB - katalog polskich stron internetowych":

1. Moderator katalogu zastrzega sobie prawo do edycji, a także usunięcia dowolnego wpisu, bez podania przyczyn.

2. Wszystkie wpisy są sprawdzane przez moderatora przed dodaniem - w tym czasie nie są widoczne w katalogu polski-web.pl

3. Moderacja przeprowadzana jest w możliwie najkrótszym czasie. O wyniku moderacji użytkownik jest powiadamiany drogą e-mailową.

4. Edycji wpisu może dokonać tylko i wyłącznie moderator. Aby dokonać edycji należy skontaktować się z administracją.

5. Administracja nie odpowiada za treść danych podanych przez użytkowników.

6. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za nie przestrzeganie Praw Autorskich na stronach użytkowników.

7. Nie akceptujemy stron o charakterze erotycznym, nakłaniających do przemocy oraz sprzecznych z polskim prawem. Nie akceptujemy również stron o tematyce związanej z bukmacherstwem.

8. Opis strony oraz jej główna wersja językowa musi być w języku polskim.

9. Wpisy typu "link zwrotny" będą usuwane w momencie usunięcia linku zwrotnego ze strony dodanej do naszego katalogu.

10. Blogów nie można dodawać jedynie jako wpis typu darmowego.

11. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana musi mieć opis i tagi zgodne z jej tematyką.

12. Strona, aby mogła zostać zaakceptowana, musi pasować tematycznie do wybranej kategorii.

13. Podczas dokonania wpisu należy podać adres strony głównej. Podstrony i subdomeny nie będą dodawane do katalogu.

14. Wpisy typu Link zwrotny w przypadku nie znalezienia podczas moderacji oraz w późniejszym czasie linku zwrotnego na wskazanej przez użytkownika stronie będą usuwane.

15. Wykaz profitów jakie daje poszczególny typ wpisu oraz jego koszt przedstawia Tabela 1 - na dole niniejszego regulaminu.

16. Wpisy darmowe oraz z linkiem zwrotnym ważne są bezterminowo.

17. Wpis Premium jest ważny przed 30 dni, wpis Gold 90 dni od momentu akceptacji przez moderatora. Po upływie tego okresu wpis zmienia typ na Darmowy i jest ważny bezterminowo.

18. Dla wpisu Standard, Premium oraz Gold płatności odbywają się przy pomocy Multikodu, który można nabyć poprzez płatności on-line.

19. Dla wpisu Standard, Premium oraz Gold opłata pobierana jest wyłącznie za moderację wpisów, dodanie wpisu do katalogu bezpłatne.

Regulamin obowiązuje od dnia 2020-08-20 do odwołania.

Tabela 1
Typ wpisu
Strona maksymalnie w kategoriach
Maksymalna ilość słów fraz kluczowych
Wymagany unikalny opis strony
Minimalna ilość znaków w opisie strony
Maksymalna ilość znaków w opisie strony
Dozwolone linki w opisie
Link bezpośredni w dziale polecane strony
Wymagany link zwrotny
Strona wyświetlana losowo najwyżej w swoich kategoriach, wyróżniona ramką
Strona wyświetlana losowo w widocznym miejscu na stronie głównej
Czas trwania wyróżnień dni
Koszt rozpatrzenia wpisu - płatność on-line
Wpis darmowy możliwy tylko w następujące dni tygodnia: poniedziałek, środa, piątek, niedziela
Polski WEB © 2022 - katalog polskich stron internetowych | Mapa strony
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: agencja reklamowa & kosmetyka & pozycjonowanie