katalog polskich stron internetowych Katalog polskich stron internetowych

Nie jesteś zalogowany. Nie będziesz mieć możliwości edycji wpisów. Zarejestruj się lub zaloguj.
 • Wynajem chillerów
  Różnej odmiany chillery wody lodowej pracują w niejednej firmie. Dlatego, że wchodzą w skład instalacji chłodzących. Zapobiegają przegrzaniu się wtryskarek, wytłaczarek i laserów. To nie koniec ponieważ chiller współpracuje z niejednym systemem klimatyzacji. Świetne osiągi oferują naturalnie urządzenia renomowanych marek. Z pewnością należy do nich agregat wody lodowej noszący logo MTA Spa. Ta włoska firma gwarantuje klientom najwyższą jakość. Oficjalnego dystrybutora tego sprzętu można znaleźć na stronie chillery.com.pl. Zapewnia dobór, sprzedaż a także przeglądy techniczne i remonty urządzeń. Oferuje również wynajem chillerów. Pragniesz by woda lodowa zadbała o twoje maszyny?
  Wyświetleń: 98 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Magnetofon
  Współczesny sprzęt do słuchania muzyki gwarantuje wysoką jakość dźwięku. Oprócz tego świetnie współpracuje z innymi urządzeniami. Pomimo tego wciąż wiele osób uważa, że najlepsze odtwarzacze to magnetofony szpulowe. Szczególnie egzemplarze stworzone przez firmy Pioneer, Sony lub też Akai. Czy gdzieś można jeszcze znaleźć sprzęt oferujący piękne, analogowe brzmienie? Da się, wystarczy odwiedzić stronę heyberson.pl. Można tam zakupić magnetofon jednego z wymienionych producentów. Każde z zamówionych urządzeń jest sprowadzane z zagranicy. Przed dostarczeniem do klienta przechodzi gruntowny przegląd. Czy masz jeszcze w domu taśmy z muzyką, które dawno nie były odtwarzane?
  Wyświetleń: 199 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Sprzątanie Warszawa
  W poczet usługi sprzątanie biur Warszawa powinien wchodzić szereg prac. Takich jak przykładowo odkurzanie posadzek i wykładzin, czyszczenie ubikacji i wycieranie kurzy. Wymieniony zestaw prac i dużo więcej oferuje Galtim Usługi. Wykonuje też często poszukiwane sprzątanie osiedli Warszawa. W jego skład weszło porządkowanie podjazdów, ciągów komunikacyjnych i altanek śmietnikowych oraz dezynfekowanie śmietników. Nie były to ostanie opcje do wyboru. Kolejną usługą, wykonywaną przez Galtim jest sprzątanie klatek Warszawa. Wraz z nią przeprowadzane jest porządkowanie korytarzy piwnicznych. Pracownicy firmy reklamującej się hasłem sprzątanie Warszawa dbają również o tereny zieolone.
  Wyświetleń: 86 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Operacja prostaty laserem holmowym
  Jedna z najczęstszych, męskich słabości to łagodny rozrost prostaty. Jest też znany pod skrótową nazwą BPH. Innowacyjną metodą leczenia jest operacja prostaty laserem holmowym. Zabieg tego typu przeprowadzany w szpitalu Specjalista jest szybki i skuteczny. Ważne dla pacjenta jest też to, że operacja laserowa to mało inwazyjna metoda. Dzięki temu skraca czas pozostawania w szpitalu i powrotu do pełnej sprawności. Tymi samymi walorami charakteryzuje się laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Kamienica jest przykrym problemem a także bardzo niebezpiecznym. W związku z tym w szpitalu Specjalista wykonuje się nowoczesne i skuteczne laserowe usuwanie kamieni.
  Wyświetleń: 293 / Kliknięć: 0 / Szczegóły wpisu
Strona główna Zaloguj sięJak dodać wpis Nasze linki Najnowsze Polecane Regulamin Kontakt

Statystyki katalogu:

Kategorii: 32
Podkategorii: 637
Wpisów aktywnych: 68
Odrzuconych: 2
Wpisów oczekujących: 25

Istniejemy od: 2020-08-20
Ostatnia moderacja: 2021-01-26Polecamy:

Website Screenshots by PagePeeker
Sklepy internetowe » Wyposażenie kuchnii

Brak wpisów w kategorii. Dodaj pierwszy wpis.
Zasugeruj nową stronę:


Polski WEB © 2020 - katalog polskich stron internetowych | Mapa strony
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: agencja reklamowa & kosmetyka & pozycjonowanie