katalog polskich stron internetowych Katalog polskich stron internetowych

Nie jesteś zalogowany. Nie będziesz mieć możliwości edycji wpisów. Zarejestruj się lub zaloguj.
 • Operacja prostaty laserem holmowym
  Jedna z najczęstszych, męskich słabości to łagodny rozrost prostaty. Jest też znany pod skrótową nazwą BPH. Innowacyjną metodą leczenia jest operacja prostaty laserem holmowym. Zabieg tego typu przeprowadzany w szpitalu Specjalista jest szybki i skuteczny. Ważne dla pacjenta jest też to, że operacja laserowa to mało inwazyjna metoda. Dzięki temu skraca czas pozostawania w szpitalu i powrotu do pełnej sprawności. Tymi samymi walorami charakteryzuje się laserowe rozbijanie kamieni nerkowych. Kamienica jest przykrym problemem a także bardzo niebezpiecznym. W związku z tym w szpitalu Specjalista wykonuje się nowoczesne i skuteczne laserowe usuwanie kamieni.
  Wyświetleń: 1995 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Schody Śląsk
  Stolarski zakład JOACHIM KOMOR stworzy specjalnie dla Ciebie wysokiej jakości schody Wrocław albo w wersji drewnianej, albo z połączenia drewna oraz metalu. Konstrukcje precyzyjne, trwałe a także estetycznie wyglądające będą dekoracją dla Twojego mieszkania. Firma tworzy między innymi policzkowe, osiodłane, sztycowe schody Śląsk. W ofercie dostępne są również pasujące balustrady. Dzięki temu, że stolarski zakład proponuje zarówno konstrukcje tradycyjne, jak i nowoczesne, jest otwarty na oczekiwania dużego grona konsumentów. Co odróżnia ten zakład na tle innych? Głównie realizowane są tu schody Opole z wysokiej jakości materiałów, bardzo solidne a także wytrzymałe.
  Wyświetleń: 68 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Neurolog prywatnie Warszawa
  Jestem doktorem z powołania w profesji neurologii. Udzielam pomocy pacjentom w różnorodnych przypadłościach, tego typu jak silne bóle głowy, dyskopatia, czy też nerwica Warszawa. W moim gabinecie przyjmuję także cierpiących borykających się z zanikami pamięci, atakami padaczki, czy też posiadającymi stwierdzenie stwardnienia zanikowego bocznego. Przyjmuję jako neurolog prywatnie Warszawa po uprzednim umówieniu się na spotkanie. Jeżeli zmagają się Państwo z uporczywymi oznakami podpowiadającymi, iż może to być przypadłość neurologiczna typu bóle napięciowe albo dyskopatia Warszawa, to zapraszam na szczegółową analizę jak i również dostosowane leki.
  Wyświetleń: 69 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Kurs na suwnice Katowice
  Oferta kursów przygotowana przez Centrum Szkoleniowe Curs pomaga zdobyć dodatkowe kwalifikacje zawodowe. Tym samym pozwala zmienić bądź znaleźć pracę. Jedna z najczęściej wybieranych propozycji to szczegółowy kurs na wózki widłowe Katowice. Kolejna opcja to prowadzony przez wykwalifikowanych instruktorów kurs na podesty ruchome Śląsk. Pełną wyzwań i świetnie płatną pracę pomoże znaleźć zaliczony kurs na suwnice Katowice. Po zakończeniu szkolenia jego uczestnicy otrzymują certyfikaty. Dokumenty powszechnie uznawane przez Urząd Dozoru Technicznego. Chcesz zapisać się na szczegółowy kurs wózki widłowe Katowice? Wszystkie informacje na jego temat znajdziesz pod adresem csc-curs.pl.
  Wyświetleń: 28 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
 • Fotograf wnętrz Sopot
  Profesjonalne fotografie architektury, to nie tylko prezentowanie budynków od zewnętrznej strony. Moją profesją jest fotografia nieruchomości Trójmiasto, jak i także wnętrz. Dzięki niepowtarzalnym kadrom, dowolne wnętrze, dom bądź odmienny obiekt komercyjny zaprezentowane są w wyjątkowy sposób. Jako fotograf wnętrz Sopot wykonuję zdjęcia zamieszczane w ogłoszeniach wynajmu, a także ofertach proponujących m.in. pobyt w pensjonatach. Fotografia wnętrz Gdynia jest moim hobby, dlatego pragnę aby prezentować domy jednorodzinne lub obiekty komercyjne w taki sposób, żeby osoby zaciekawione ogłoszeniem czuły się, jakby tam naprawdę były.
  Wyświetleń: 32 / Kliknięć: 2 / Szczegóły wpisu
Strona główna Zaloguj sięJak dodać wpis Nasze linki Najnowsze Polecane Regulamin Kontakt

Statystyki katalogu:

Kategorii: 32
Podkategorii: 652
Wpisów aktywnych: 156
Odrzuconych: 23
Wpisów oczekujących: 0

Istniejemy od: 2020-08-20
Ostatnia moderacja: 2021-07-12Polecamy:

Website Screenshots by PagePeeker
Zdrowie » Sprzęt medyczny

Brak wpisów w kategorii. Dodaj pierwszy wpis.
Zasugeruj nową stronę:


Polski WEB © 2022 - katalog polskich stron internetowych | Mapa strony
powered by: skrypt katalogu otwarty.pl mini mod v2.0 | eYou | eHO
modified by: agencja reklamowa & kosmetyka & pozycjonowanie